Jaki prezent dla żony na święta kupić?

Święta to wyjątkowy czas, który powinien być pełen radości, gwaru i ciepła rodzinnego. Jednak dla niektórych jest to też pracowity czas przygotowań, warto zadbać o to by po trudach przygotowań żona znalazła pod choinką prezent, który sprawi Jej radość. W poniższym artykule znajdziesz kilka inspiracji prezentowych.

Książkowy prezent na odprężenie

Po czasie intensywnych przygotowań do świąt, warto podarować żonie prezent, który pozwoli Jej na odrobinę relaksu. Dobrym pomysłem dla kobiety, która lubi czytać będzie książka, ale żeby prezent był bardziej elegancki można kupić ozdobne pudełko i do środka oprócz książki włożyć też świecę zapachową, zakładkę do książki, kubek i aromatyczną herbatę. W wersji bardziej luksusowej można również dodać koc, który otuli Twoją drugą połówkę podczas wieczorów z książką. Miłym gestem będzie również dołączenie do prezentu liściku z kilkoma słowami od serca. prezent dla żony na święta – link kieruje do serwisu taniaksiazka.pl w postaci książki powinien być dobrany do Jej osobistych preferencji. Najlepiej zajrzeć na półkę z książkami i wyszukać ulubionego autora, sprawdzić czy wydał coś nowego czego nie ma w osobistej biblioteczce żony lub postawić na nowego pisarza, który pisze w podobnym stylu do tych co znajdują się na półce.

Dla ułatwienia kilka książek, które warto kupić to:

– “mamy siebie, mamy wszystko” Tomasza Kieresa

– “kancelaria” Gabrieli Gargaś

– “telefon od Mikołaja” Magdaleny Witkiewicz

– ” dziewczynka z ciasteczkami” i kontynuacja ” kamienica pełna marzeń” Ewy Formelli

– ” 5 języków miłości” Garego Champana

– “wyśnione szczęście” Kristin Hannah

– “A ty będziesz dumna” Monika Sygo

– “pokój motyli” Lucindy Riley

– “Skradzione życie” Magdalena Wala

Sentymentalny prezent

Ciekawym pomysłem będzie również coś co zapadnie żonie na dłużej w pamięć, a jak wiadomo zazwyczaj są to prezenty, na które poświęciło się chwilę własnego czasu. Właśnie takim prezentem może być fotoksiążka ze zdjęciami i anegdotami z życia małżeńskiego. To prezent, który na pewno pozostanie na dłużej w pamięci i będzie często oglądany. Miłym prezentem będzie również podarowanie własnego czasu i uwagi żonie. Można przygotować prezent w postaci eleganckiego zestawu do kąpieli, mini szampana i czekoladek oraz liściku, że chętnie zajmiesz się przygotowaniem domowego spa dla żony w dowolnie wybranym przez nią dniu. Takie prezenty na pewno zostaną pozytywnie odebrane przez wybrankę Twojego serca.