Rejs dla Singli

Bycie singlem – czasami wybór, czasem konieczność….

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie jesteś osobą samotną. Być może masz za sobą trudne relacje, a może jeszcze dotąd nie spotkałaś/łeś nikogo odpowiedniego. Może brak związku Cię cieszy, a chciałb(a)yś po prostu poznawać nowe osoby bez stawiania sobie większych oczekiwań? A może czujesz się poraniona(y) wcześniejszymi doświadczeniami i opuszczona(y) i z obawą rozpatrujesz perspektywę samotnego życia?

Jak poznać wartościową osobę, której będę mogła (mógł) zaufać? Czego oczekuję od relacji? Jak wejść w stabilną relację, jednocześnie pozostając sobą?

Nawiązywanie relacji i budowanie związków jednym przychodzi łatwiej, innym trudniej. Wiele zależy od tego, w jakim stopniu umiemy wykorzystać swoje zasoby i sprzyjające okoliczności.

Nasza propozycja łączy w sobie aktywny wypoczynek, malowniczą podróż po Oceanie Atlantyckim u wybrzeży Madery, wyzwania w roli załogi jachtu pełnomorskiego oraz przeżycia związane z rozwojem osobistym. Jest ofertą dla osób, które są gotowe aktywnie szukać rozwiązań i podejmować działania ku temu, jak w pełni korzystać z życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie jest to kurs uwodzenia i manipulacji. Opieramy się na empatii, szacunku do siebie i drugiej osoby. Wierzymy, że one gwarantują głęboki i stabilny sukces w relacjach partnerskich. W lekki i przystępny sposób będziemy poszukiwać głębokich źródeł wewnętrznej mocy oraz metod na jej wyrażanie. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę i przydatne umiejętności, które będą to ułatwiać. Oferujemy wyjątkowe i bezpieczne warunki – małą grupę, opiekę specjalisty i kameralne otoczenie. Zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn – w mieszanym środowisku nasze poszukiwania będą najbardziej efektywne.

W trakcie zajęć grupowych i indywidualnych poruszymy zagadnienia:

  • Moje mocne strony – jak je wzmacniać?
  • Moje słabe strony – jak je łagodzić lub wykorzystywać?
  • Czego oczekują kobiety? Czego oczekują mężczyźni? Jakie są różnice międzypłciowe w sposobie komunikacji, potrzebach, oczekiwaniach wobec związku?
  • Czego JA oczekuję? Na co się nastawiam?
  • Jak nawiązywać kontakt z nowo poznawanymi osobami? Jak być sobą – pewną(ym) siebie,otwartą(ym)?
  • Jak podtrzymywać relację w krótkiej i długiej perspektywie?

Każdy z uczestników doświadczy współpracy zespołowej, pracy indywidualnej oraz pełnomorskiej przygody ze wszystkimi jej zaletami.

W trakcie rejsu przewidujemy 3 godziny zajęć grupowych dziennie oraz możliwość korzystania z indywidualnych sesji konsultacyjnych.

Zajęcia prowadzi Maciej Żurek

  • Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego TowarzystwaPsychiatrycznego,
  • Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów psychoedukacyjnych, rozwojowych oraz psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i grupowej.
  • Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznegowięcej: http://pscir.org.pl/team-view/maciej-zurek/
Popłyniemy na jachcie s/y Bonawentura, jednym z najpiękniejszych i najciekawszych polskich statków żaglowych. Historia Bonawentury jest długa i intrygująca. Długa ponieważ jest to jedna z najstarszych jednostek pływających pod biało-czerwoną banderą. Intrygująca ze względu na postaci i role jakie przybierała nim ostatecznie stała się pięknym żaglowcem o rzadko spotykanym osprzęcie żaglowym typu żebrowego, zwanym popularnie „Va Marie” (od nazwy jachtu na którym po raz pierwszy takie rozwiązanie zastosowano), czyli keczem sztakslowym.
Rok budowy/przebudowy/remontu generalnego: 1948/1992/2012
Długość całkowita: 20 m
Szerokość: 4.87 m
Powierzchnia żagli: 150 m2
Liczba masztów: 2

Do dyspozycji załogi są dwa czteroosobowe kubryki – dziobowy i rufowy, oraz dwie koje w mesie (niezależnie od miejsc do siedzenia). Jacht posiada dwie toalety, wygodny kambuz (kuchenka trzypalnikowa, piekarnik, zlew dwukomorowy, lodówka 100 l). Dodatkowo praktycznie przy każdej koi gniazdo 230V (w trakcie płynięcia na silniku i po podłączeniu do prądu w porcie) oraz wyjście 12V.

W rejsie, oprócz załogi i trenera, może wziąć udział 11 osób. Termin: 5-12.11.2016 Przy pełnej obsadzie koszt udziału wynosi PLN 5.720

Dla 3 pierwszych chętnych mamy specjalne rabaty: odpowiednio 30%, 20% i 10%
Ponadto każdy, kto zgłosi chęć uczestnictwa do dnia 15.10.2016 otrzyma rabat w wysokości 5% Rabaty nie sumują się.

Cena zawiera:

- wszystkie koszty związane z pobytem na jachcie (zakwaterowanie, opłaty portowe, paliwo, wodę, jedzenie, wynagrodzenie załogi, ubezpieczenie jachtu oraz podstawowe ubezpieczenie uczestników, wyposażenie hotelowe, sprzątanie po rejsie)
- zajęcia z trenerem wraz z niezbędnymi materiałami

Cena nie zawiera:

- biletów lotniczych – mocnych alkoholi
- rozrywek lądowych

Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Coachingu i Rozwoju
Siedziba: ul. Skorupki 6 lok. 10, 05-820 Piastów

Koordynator ds. szkoleń – Zbigniew Gołos e-mail: zbigniew.golos@pscir.org.pl Telefon: +48 501 272 555

 

Patron projektu: Przeznaczeni.pl