Romans na święta. Książki, które warto podarować żonie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Romanse cieszą się ogromnym uznaniem licznych czytelniczek. Wzruszające historie o miłości i burzliwych związkach wzbudzają zainteresowanie wielu kobiet, które z rumieńcami na twarzach poznają losy zakochanych w sobie bohaterów. Właśnie dlatego, na Święta Bożego Narodzenia, Panowie powinni podarować swym żonom niezapomniane powieści romantyczne. Taki świąteczny upominek z pewnością zachwyci sympatię i oczaruje ją swoim subtelnym charakterem. Książkami wartymi uwagi są przede wszystkim utwory “Bad Friends” Aleksandry Negońskiej i “Nagie Serca” autorstwa Colleen Hoover. To wzruszające dzieła, które przykują uwagę wszystkich czytelniczek. Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup? Co sprawia, że są najlepszym podarunkiem pod choinkę? 

Szkolne uczucia 

“Bad Friends” to oryginalna powieść Aleksandry Negońskiej opowiadająca o losach siedemnastoletniej Kendall Walker. Dziewczyna i jej mama przeprowadzają się do Londynu, gdzie mieszka narzeczony rodzicielki wraz ze swoim nastoletnim synem. Chłopak prosi Kendall, aby ta udawała, że nie mają ze sobą nic wspólnego. Samotna nastolatka udaje się do nowej szkoły, gdzie nie może liczyć na wsparcie ze strony Nellsona. Podczas przerw obserwuje jego znajomych i zauważa Harry’ego Tores’a. Przystojny kapitan drużyny koszykówki wznieca burzę uczuć w sercu Kendall. Nowa uczennica nie może przestać myśleć o szkolnej gwieździe. Dziewczyna decyduje się na zawarcie nowych znajomości, które niechybnie przesądzą o jej zauroczeniu. “Bad Friends” to porywająca historia o nastoletniej miłości, dla której bohaterowie są w stanie znieść największe cierpienia. Fantastyczna książka Negońskiej stanowi znakomity prezent dla żony na święta – multimedia. Żadna czytelniczka nie będzie mogła oderwać się od jej porywającej fabuły. 

Wakacyjna miłość 

“Nagie serca” to wzruszająca historia napisana przez bestsellerową autorkę romansów Colleen Hoover. Po śmierci matki Beyah musi zamieszkać z ojcem, z którym dotychczas nie utrzymywała żadnych kontaktów. Dziewczyna wyczekuje momentu rozpoczęcia studiów i odlicza dni do wyjazdu na uczelnię. Gdy jednak poznaje nowego sąsiada Samsona, jej myśli wędrują w zupełnie inną stronę. Młodzi szybko odkrywają wzajemną wrażliwość i dzielą się skrywanymi w sercu problemami. Początkowa przyjaźń przeradza się w uczucie, które łączy kochanków. Beyah nie wie jeszcze, że Samson ma za sobą burzliwą przeszłość, która zaważy o ich relacji. Nastolatka będzie musiała stanąć przed niezwykle trudnym wyborem i być może dokonać bolesnej decyzji. “Nagie serca” to opowieść o sympatii, pokonywaniu przeszkód i tajemnicach wyrządzających rany w duszy każdego człowieka. Książka ta z pewnością zaintryguje wszystkie Panie, które z zapartym tchem będą poznawać losy dwójki, spragnionych miłości bohaterów. Z tego powodu będzie ona idealnym, świątecznym podarunkiem, na który powinien zdecydować się każdy mąż kochający swoją drugą połówkę.