Ewa Sadowska

Psycholog, terapeuta, trener.

Jestem autorką książek z zakresu edukacji psychologicznej dla dzieci i młodzieży, programu edukacji psychologicznej dla nauczycieli gimnazjów. Przez wiele lat praktyki psychologicznej i terapeutycznej pracowałam zarówno z dziećmi i młodzieżą jak również z dorosłymi.

Opieram się na psychologii humanistycznej stosując eklektyczne metody psychologiczne oraz terapie medycyny naturalnej (m.in. terapii czaszkowo-krzyżowej)

Pracowałam z osobami mającymi problemy psychosomatyczne, anoreksją, bulimią, jak i objawami depresyjnymi czy nerwicowymi.

Obecnie prowadzę również grupy samorozwoju – pomoc w poznawaniu swojego potencjału, uwalnianiu ograniczeń emocjonalnych, umysłu, aby poczuć spokój wewnętrzny, poczucie spełnienia w życiu, radość.

Jako trener prowadzę warsztaty, wykłady, uczestniczę w konferencjach. Pracowałam z różnymi grupami zawodowymi w zakresie komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, stawiania i realizacji celów, poprawy funkcjonowania umysłu, pamięci  czy zwiększania umiejętności wychowawczych.

Do każdego człowieka , dziecka czy dorosłego podchodzę holistycznie, widząc jego potencjał i ograniczenia, ucząc akceptacji i szacunku, wspieram rozwój i dążenie do zdrowia fizycznego i psychicznego.

 

Kontakt: + 48 501 782 747, ewa.sadowska@pscir.org.pl