Piotr Ławacz

Coach typu executive i life prowadzący swoje działania w metodologii zgodnej ze standardami ICF.

Kształcił swoje umiejętności coachingowe min. w Management Futures i GWP-Szkolenia. Piotr jest magistrem psychologii.

Piotr zrealizował ok. 250 godzin kwalifikowanego coachingu indywidualnego i grupowego. Prowadzi własną Pracownię Coachingu i Rozwoju.

W roku 2010 i 2011 przeprowadził procesy coachingowe min. dla zarządów: firmy produkcyjnej średniej wielkości; firmy handlowej; dużej, niepublicznej instytucji oświatowej oraz był coachem i mentorem w dużym projekcie przygotowującym młodych przedsiębiorców.

Piotr jest też trenerem biznesu od 1993 roku i przeprowadził ok. 1700 dni szkoleniowych – treningów i warsztatów z zakresu psychologii biznesu oraz sprzedaży i zarządzania. Piotr szkolił i projektował treningi dla zarządów i specjalistów w korporacjach, firmach średnich i małych oraz urzędach i instytucjach.

Piotr jest wykładowcą na Podyplomowym Studium Zrządzania Personelem przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, członkiem International Coach Federation – Polska, Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, współpracownikiem Izby Coachingu i Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Piotr często gości na łamach mediów, w audycjach radiowych i telewizyjnych jako konsultant w dziedzinie coachingu i psychologii społecznej.

Kontakt: +48 604 247 170, piotr.lawacz@gmail.com